Зареєструватися

Умови

Безкоштовна участь

10 призових місць серед найкращих

Деталі

Змагання завершено! Дякуємо усім за участь!
Результати змагань:
Призове місцеІм'яЗаявлений результатЗарахований результат
1Fireman111111
2Ivan120110
3Rak8685
4Андрей Деменко8080
5Dymon7070
6Дима Л6666
7Artem Lyndov6060
8Олег Басараб5252
9Сергей Волохатых5252
10Альона Алєщєнко5050
В таблиці зображенні тільки призові місця. Під час підрахування результатів було враховано:
 • Правильність виконання вправи
 • Правильність зйомки відео: повністю і чітко видно учасника у кадрі та якість його виконання, а також відео знято спеціально для проекту WinWOD і було відзнято та викладено у час проведення змагання.
Вітаємо усіх із завершенням першого змагання WinWOD! 3-10 місцям будуть нараховані бонусні коіни, а з 1-м та 2-м місцем зв'яжеться наш адміністратор для передачі призів. Сподіваємось ви отримали гарні емоції разом з нашим проектом. Залишайте ваші відгуки та побажання у Формі для питань знизу на сайті. Очікуйте на нові змагання та новини від проекту WinWOD!
Змагання «Штовхни підлогу за 1000 грн» стартує вже 12 червня. Приєднуйся! Ми збільшили кількість днів для завантаження відео для зручності наших користувачів з 12 по 16 червня Необхідно завантажити лише одне відео із максимальною кількістю правильних віджимань. В чому суть: потрібно зробити максимальну кількість віджимань за один підхід і зняти виконання завдання на відео. Коли: з 12 по 16 червня. Реєстрація триває до 16 червня включно! Призовий фонд: грошова винагорода у розмірі 1000 грн, L-carnitine або BCAA та бонусні коіни! Що таке коіни? Коіни - це бонуси, які можна обміняти на товари в нашому Інтернет-магазині або участь у змаганні WINWOD FUN з крутезними призами. Як долучитись до змагання?
 1. Виконай завдання та зніми його виконання на відео у період з 12 по 16 червня. Результатом вправи буде кількість правильно виконаних повторів за один підхід.
 2. Завантажуй відео на Google-диск, Youtube, Instagram або Facebook;
 3. Скопіюй посилання на відео і встав його у форму «Внести результат», також обов'язково внести свій результат у відповідне поле і натисни кнопку «Надіслати».
 4. Обов'язково підпишись на наші соціальні мережі:
Важливо загрузити відео та виконати всі умови змагання до 16 червня включно! Переможцями змагання стануть учасники, які виконають найбільшу кількість віджимань за 1 підхід. Перші 10 місць призові😎 Просимо вас переглянути відео правильності виконання вправ нижче під описом. ⬇️⬇️⬇️⬇️ Важливо: Беручи участь у цьому змаганні, Ви надаєте згоду на перегляд Ваших відео нашим адміністраторам для перевірки Ваших результатів. Ніхто інший не зможе переглядати ваші відео, але Ви можете ним поділитися у соціальних мережах. Обов’язково тегайте нас на своїх публікаціях в Facebook та Instagram, щоб ми змогли поділитись найкращими з ком'юніті WINWOD! Не забувай про хештег #winwod 😉 Бажаємо всім успіху і крутих результатів!

Як долучитись до змагання?

Завантаж відео на Google-диск, Youtube, Instagram або Facebook;
Скопіюй посилання на нього і встав у форму «Внести результат»,
також обов'язково внести свій результат у відповідне поле і натисни кнопку «Надіслати».
Обов'язково підпишись на наші соціальні мережі:

          

Відео виконання

Зареєструватися

Беручи участь у цьому змаганні, Ви надаєте згоду на перегляд Ваших відео нашим адміністраторам для перевірки Ваших результатів. Ніхто інший не зможе переглядати ваші відео, але Ви можете ним поділитися у соціальних мережах.